Kärla Põhikool

General information

Contact

Filter

All Management Teachers Employees Tugipersonal

Job position
 
Management (2)

Sirje Ellermaa

Director
+372 4542088
+372 5127899
sirje.ellermaa@kpk.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Anne Pildre

Õppejuht, eesti keel ja kirjandus, HEV koordinaator
+372 4542021
anne.pildre@kpk.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel
Teachers (19)

Õnne Kruusmaa

Klassiõpetaja
+372 4542085
onne.kruusmaa@kpk.edu.ee

Reception time:

E-R kokkuleppel

Maret Rei

Tütarlaste käsitöö, klassiõpetaja
+372 4542085
maret.rei@kpk.edu.ee

Reception time:

E-R kokkuleppel

Riina Eller

Klassiõpetaja
+372 4542085
riina.eller@kpk.edu.ee

Reception time:

E-R kokkuleppel

Gerta Uus

Klassiõpetaja
+372 4542085
gerta.uus@kpk.edu.ee

Reception time:

E-R kokkuleppel

Anne Tõru

Mathematics
+372 4542085
annet@kpk.edu.ee

Reception time:

E - 8. tund

Külli Luup

Kunst ja huvijuht
+372 4542085
kylli.luup@kpk.edu.ee


Marika Aarnis

Muusika
+372 4542085
marika.aarnis@kpk.edu.ee


Maret Arge

Inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, kehaline kasvatus
+372 4542085
maret.arge@kpk.edu.ee


Ene Heinmets

Eesti keel ja kirjandus
+372 4542085
ene.heinmets@kpk.edu.ee

Reception time:

T - 8. tund

Jaanika Kask

History
jaanika.kask@kpk.edu.ee


Paul Tohv

Tehnoloogiaõpetus
+372 4542085
paul.tohv@kpk.edu.ee


Reene Kanemägi

Loodusained, keemia
+372 4542085
reene.kanemagi@kpk.edu.ee

Reception time:

N - 7. tund

Väino Uljas

Arvutiõpetaja, robootika ringi juhendaja
+372 4542085
vaino.uljas@kpk.edu.ee


Anna Adamson

Vene keel
+372 4542085
anna.adamson@kpk.edu.ee

Reception time:

N - 8. tund

Anne Pildre

Õppejuht, eesti keel ja kirjandus, HEV koordinaator
+372 4542021
anne.pildre@kpk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kristina Lember

Inglise keel
+372 4542085
kristina.lember@kpk.edu.ee

Reception time:

E - 8. tund

Kaisi Õispuu

Pikapäevarühma õpetaja
+372 4542085
kaisi.oispuu@kpk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Marika Paas

Füüsika
+372 4542085
marika.paas@kpk.edu.ee

Reception time:

N - 7. ja 8. tund

Kristi Eller

Klassiõpetaja
kristi.eller@kpk.edu.ee

Employees (6)

Laidi Lindau

Sekretär-raamatukoguhoidja
+372 4542030
kool@kpk.edu.ee


Margit Lindau

Haridustehnoloog
+372 4542085
margit.lindau@kpk.edu.ee


Väino Uljas

Töökeskkonnaspetsialist
Haldusspetsialist
+372 4542085
vaino.uljas@kpk.edu.ee


Reelika Grahv

Perenaine
+372 4542085


Pille Tänak

Koristaja


Erika Kiil

Koristaja

Tugipersonal (4)

Anne Pildre

HEV koordinaator
+372 4542021
anne.pildre@kpk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Tiina Saare

Sotsiaalpedagoog
+372 4542085
+372 53865166
tiina.saare@saare.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Triinu Järvalt

Eripedagoog, logopeed
+372 4542085
+372 56636276
triinu.jarvalt@saare.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Milja Mäeorg

Kärla PK kooliõde
+372 4542080

Lisainformatsioon: 

LUUKAS K.K. OÜ pereõde

Reception time:

Vastuvõtt Kärla teenuskeskuses

Contact us

Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Kärla Põhikool

General information

There are currently 0 users online.