Our stories

Lõbus õpetajate päev 10. October LL


5. oktoobril oli üle-eestiline õpetajate päev, mida tähistas ka meie kool.  Selle aasta 9. klass võttis õpetajatelt võimu üle rahvatantsuga. Päev algas sellega, et õpetajad kutsuti rahvariietes aulasse, kus 9. klass õnnitles neid õpetaja päev puhul ning mainis, kui raske ja tähtis on õpetajate amet. Pärast seda näitasid üheksandikud ette rahvatantsu, mille pidid järgi tantsima õpetajad. Pidime õpetajaid ka pisut õpetama, et nendel tuleks tants õigestivälja. Pärast seda, kui õpetajatel rahvatants oli tantsitud, saatsime nad väljasõidule ja uuteks õpetajateks said 9. klassi õpilased.

Üheksandikud said kogu päeva tunda õpetajate töö rõõme ja raskusi. Ühelt poolt rõõmu tahvli ees õpetades, kuid teiselt pool nähti ka kui raske on terve tund klassis korda hoida ja ise rahulikuks jääda. Mõne klassiga oli raskem, mõnega kergem, kuid kõik see on osa õpetaja elust. Mõningateel õpetajatele tekitas raskusi ka see, et sellel õppeaastal on Kärla kooli juurde tulnud palju ukrainlasi, kes kõnelevad praktiliselt ainult vene keelt. Kuid kokkuvõtteks täitsid uued õpetajad antud ülesanded ning said tundide korraldamisel hästi hakkama.

Õpetajate päev lõppes sellega, et üheksandikud andsid suurima hea meelega õpetajate ameti tagasi ja kinkisid neile südamekujulised võtmehoidjad nende nimega.

 

Jakob Lõbu 9. klassist

Koolijuht õpetajate päeval

 

Meeleolukas pildigalerii SIIN

5. oktoobril oli üle-eestiline õpetajate päev, mida tähistas ka meie kool.  Selle aasta 9. klass võttis õpetajatelt võimu üle rahvatantsuga. Päev algas sellega, et õpetajad kutsuti rahvariietes aulasse, kus 9. klass õnnitles neid õpetaja päev puhul ning mainis, kui raske ja tähtis on õpetajate amet. Pärast seda näitasid üheksandikud ette rahvatantsu, mille pidid järgi tantsima õpetajad. Pidime õpetajaid ka pisut õpetama, et nendel tuleks tants õigestivälja. Pärast seda, kui õpetajatel rahvatants oli tantsitud, saatsime nad väljasõidule ja uuteks õpetajateks said 9. klassi õpilased.

Üheksandikud said kogu päeva tunda õpetajate töö rõõme ja raskusi. Ühelt poolt rõõmu tahvli ees õpetades, kuid teiselt pool nähti ka kui raske on terve tund klassis korda hoida ja ise rahulikuks jääda. Mõne klassiga oli raskem, mõnega kergem, kuid kõik see on osa õpetaja elust. Mõningateel õpetajatele tekitas raskusi ka see, et sellel õppeaastal on Kärla kooli juurde tulnud palju ukrainlasi, kes kõnelevad praktiliselt ainult vene keelt. Kuid kokkuvõtteks täitsid uued õpetajad antud ülesanded ning said tundide korraldamisel hästi hakkama.

Õpetajate päev lõppes sellega, et üheksandikud andsid suurima hea meelega õpetajate ameti tagasi ja kinkisid neile südamekujulised võtmehoidjad nende nimega.

 

Jakob Lõbu 9. klassist

Koolijuht õpetajate päeval

 

Meeleolukas pildigalerii SIIN