Juhtkond tunnustab 2020/21

23. november

1. Tunnustame Marileen Seli, kes lõi logo Erasmus+ koostööprojekti jaoks ning tema töö saavutas 3. koha
  2. Tunnustame õp. Marika Aarnist, Väino Uljast ning laste- ja poistekoori lauljaid Erasmus+ koostööprojekti soundtracki loomise ja sisselaulmise eest, mis võitis 1. koha.
  3. Tunnustame 9. klassi õpilasi Karl-Mathias Pihla, Lisandra Roosi, Maria-Liis Lauri ja Rose-Marin Luksi 1. koha saavutamise eest Mustjala-Kärla-Aste-Lümanda koolide sõpruskohtumisel mõttemängudes. Täname juhendajat õp.  Maret Arget.

9. november

• Tunnustame 4. klassi tüdrukute rahvastepalli võistkonda, kes saavutas Orissaares toimunud maakondlikul rahvastepalli võistlusel 3. koha. Võistkonda kuulusid: Reigit Konts, Inger Juhkam, Piia Heinla, Mirtel Lillemets, Emmariin Roos, Eleanora Rebase, Karola Käesel, Nete – Mei Kähari;
  • Tunnustame 4. klassi poiste rahvastepalli võistkonda, kes saavutas Orissaares toimunud maakondlikul rahvastepalli võistlusel 4. koha. Võistkonda kuulusid: Joonatan Järvalt, Rait-Mart Kesküla, Rasmus Mesila, Kert Uus, Erkiu Leemet, Egert Anger, Märten Uljas.

6. november

• Tunnustame etlejate konkursi parimaid, avaldame tänu juhendajatele.
  • Romet Rahnel I kooliastme võitja
  • Rosette Leemet II kooliastme võitja
  • Lisandra Tamm III kooliaste võitja
  • Eliise Kirs GRAND PRIX
  • Avaldame tänu eesti keele ja kirjanduse õpetajale õp Ene Heinmetsale ülekoolilise etlejate konkursi läbiviimise eest.

5. oktoober

• Täname mihklilaada korraldajaid 2. ja 5. klassi ning õp. Riinat.
  • Täname liikumisnädala raames toimunud heategevuslikul teatejooksul osalejaid ja teatekrossil kooli võistkonnas osalejaid.
  • Täname 9. klassi ja klassijuhatajat Reenet toreda õpetajate päeva korraldamise eest.

3.november

• Tunnustame Karoliine Vaherit, kes võitis eripreemia siira esituse eest maakonna noorte solistide konkursil Kevadümin.

26. oktoober

• Tunnustame Karoliine Vaherit I koha eest Kuressaare Lauluinnu 11-13 aastaste solistide arvestuses;
  • Tunnustame Elisabet Kallast, kes on Võimlemisklubi Pärl liige ning saavutas Tublide Turniiril 2020 ilu- ja rühmavõimlemises 4. koha
  • Tunnustame maakondlikul discgolfi võistlusel I koha saavutanud Gregor Grahvi ja II koha saavautanud Lisandra Roosi. Avaldame tänu õpilaste juhendajale  Eero Grahvile.