Our stories

Etlejate konkurss 2018 09. November LL


8. novembril toimus Kärla Põhikoolis etlejate konkurss. See on meie kooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja Ene Heinmetsa südamest sündinud algatus, kus 1.-9. klassi õpilased esitavad luuletusi. Enne finaalüritust toimusid klassides eelvoorud, milles valiti välja kõige paremad. Võistlus toimus kolmes erinevas vanusegrupis. Tore oli näha ka poisse luuletusi lugemas. Õdusas küünlavalguses esitati erinevaid luuletusi: rõõmsameelseid, kurbi ja mõtlema panevaid. Esitati tuntud luuletajate luulet kui ka omaloomingut.  Üritust juhtis õpetaja Ene Heinmets. Kohal viibis ka žürii, kuhu kuulusid Kaie Niit Kärla raamatukogust, koolijuht Sirje Ellermaa ja meie endine õpetaja ning luulesõber Piia Prei. Jagati välja hulgaliselt eripreemiaid ning selgusid vanusegruppide võitjad. Esimese kooliastme võitjaks osutus Laurete Avik 3. klassist, teise kooliastme võitjaks tuli Kevin Seli 5. klassist ning kolmanda kooliastme võidutiitli pälvis Mikk Nahkur 9. klassist. Grand Prix võitis Pilleliis Leemet 9. klassist.

Mõnus luulepärastlõuna sobis suurepäraselt pimedasse novembrisse. Luuletuste esitamine jättis kohalviibijatele soojustunde südamesse ja tõi pisara silma.

Glaudia Vahter

Konkursil osaleja 9.klassist

8. novembril toimus Kärla Põhikoolis etlejate konkurss. See on meie kooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja Ene Heinmetsa südamest sündinud algatus, kus 1.-9. klassi õpilased esitavad luuletusi. Enne finaalüritust toimusid klassides eelvoorud, milles valiti välja kõige paremad. Võistlus toimus kolmes erinevas vanusegrupis. Tore oli näha ka poisse luuletusi lugemas. Õdusas küünlavalguses esitati erinevaid luuletusi: rõõmsameelseid, kurbi ja mõtlema panevaid. Esitati tuntud luuletajate luulet kui ka omaloomingut.  Üritust juhtis õpetaja Ene Heinmets. Kohal viibis ka žürii, kuhu kuulusid Kaie Niit Kärla raamatukogust, koolijuht Sirje Ellermaa ja meie endine õpetaja ning luulesõber Piia Prei. Jagati välja hulgaliselt eripreemiaid ning selgusid vanusegruppide võitjad. Esimese kooliastme võitjaks osutus Laurete Avik 3. klassist, teise kooliastme võitjaks tuli Kevin Seli 5. klassist ning kolmanda kooliastme võidutiitli pälvis Mikk Nahkur 9. klassist.

Grand Prix võitis Pilleliis Leemet 9. klassist.

Mõnus luulepärastlõuna sobis suurepäraselt pimedasse novembrisse. Luuletuste esitamine jättis kohalviibijatele soojustunde südamesse ja tõi pisara silma.

Glaudia Vahter

Konkursil osaleja 9.klassist