Galerii


2019/20 õa

  1. Kooliaasta avaaktus
  2. Reipalt kooli
  3. Üheksandike lõpureis Korfule
  4. 4.-5..klassi loodusretk Soegininale
  5. Kena Kala projektipäev 4. klassile
  6. 3. klass Vikil Mihkli talumuuseumis
  7. 1.-2. klass õuesõppepäeval Mihkli talumuuseumis
  8. Maailmakoristuspäev
  9. Mihklipäev meie koolis
  10. 3. klass mihklilaadal Vikil
  11. Noorsoopolitseinik Anneli Tiik räägib internetiturvalisusest
  12. Algklasside õppekäik Sõrve
  13. Spordinädal 2019
  14. 1. kl õpib õues - nutiorienteerumine
  15. Sinu käed päästavad elu
  16. Teadusteater Archebald
  17. Pidžaamapidu 1.-4. klassile
  18. 1. kl nutiorienteerumine - K.T loovtöö
  19. Rebaste ristimine
  20. Etlejate konkurss
  21. Koostööpesad-ettevõtlusõpe 3. klassis
  22. Robootikaring 1.kl
  23. Kadripesapäev 3. klassis Maret R
  24. Väikesed mõttemängijad online kabeturniiril
  25. Kadripäev lasteaia kadridega
  26. Advendiaja tegemised
  27. Turvaline Internet - Diana Poudel
  28. Võõrusatsime külalisi Türilt
  29. Külas TÜ teadusbuss
  30. Meeskond HITSA Tuleviku klassiruumi koolitusel
  31. Jõululaat 2019

2018/19 õa

  1. Klassipildid
  2. Saaremaa Päikese motivatsioonireis Tartusse
  3. Õppereis TÜ Chemicumi
  4. Kolme kooli ÕE kohtumine
  5. Kohtumine kirjanik Aidi Vallikuga
  6. Ettevõtliku kooli koolitus õpilastele
  7. Jõululaat
  8. Lahtised tunnid ja 2. kl Päkapikkude pesapäev
  9. Jõulud Mihkli talus
  10. Algklasside rännak BeeBotiga jõulumaale
  11. 5.-9. klassi jõulupidu
  12. Pidulik jõulupäev ja poolaasta aktused
  13. 1.-4. klassi jõulupidu
  14. Klassiõpetajad Keilas; MR album;
  15. Kodutütarde ja noorkotkaste talvine metsalaager
  16. Playback 2019
  17. Eesti keele digitund 6. klassis
  18. Õpipesapäev 1.kl Terves kehas terve vaim
  19. Õpipesapäev 2.kl Minu kodumaa
  20. HITSA TulevikuÕpetaja II mooduli koolitus
  21. Hülgevaatlus Soegininal 7.-8. klass
  22. Üheksandikud hülgevaatlusel
  23. Pille Kriisa loeng F-põlvkonna lastest
  24. Hülgevaatlus Soegininal 6. klass
  25. 8. klassi loovtööde kaitsmine
  26. Õppekäik Riigikoguhoonesse ja Vabamusse
  27. 8. klassi reis Stockholmi
  28. Õuesõppepäev: 5.klass, link
  29. Õuesõppepäev "Tarkus kevadest südamesse"
  30. Õpilaste uurimistööde festivalilt Tartus 
  31. Kevadolümpia
  32. Teeme ära! Talgupäev
  33. 2. klassi nurmenukutalgud
  34. Õpetajad Pärnus Raeküla koolis
  35. 2. klassi nutitund - liitreaalsus
  36. 2. klass osales kalaprogrammis Nasval (Maret R fotod)
  37. Saaremaa Surfikooli surfitund 6.-8. kl
  38. Spordipäev
  39. Kevadkontsert rahvamajas
  40. Tutipäev
  41. 6. kl õuetund nutiorienteerumisega
  42. Matk Käesla külaväljakule 1.-8. klass
  43. 1. klass Koigi rabas
  44. Perepäev Kärlal
  45. Kooliaasta lõpuaktus 1.-8. klass
  46. 6.-7. klasside õppereis Narva
  47. Õpetajad Peetri koolis - sõnaline hindamine
  48. 9. klassi lõpuaktus
  49. ARHIIV1 - kpkop
  50. ARHIIV2 - kpop3

2019/20 õa

  1. Kooliaasta avaaktus
  2. Reipalt kooli
  3. Üheksandike lõpureis Korfule
  4. 4.-5..klassi loodusretk Soegininale
  5. Kena Kala projektipäev 4. klassile
  6. 3. klass Vikil Mihkli talumuuseumis
  7. 1.-2. klass õuesõppepäeval Mihkli talumuuseumis
  8. Maailmakoristuspäev
  9. Mihklipäev meie koolis
  10. 3. klass mihklilaadal Vikil
  11. Noorsoopolitseinik Anneli Tiik räägib internetiturvalisusest
  12. Algklasside õppekäik Sõrve
  13. Spordinädal 2019
  14. 1. kl õpib õues - nutiorienteerumine
  15. Sinu käed päästavad elu
  16. Teadusteater Archebald
  17. Pidžaamapidu 1.-4. klassile
  18. 1. kl nutiorienteerumine - K.T loovtöö
  19. Rebaste ristimine
  20. Etlejate konkurss
  21. Koostööpesad-ettevõtlusõpe 3. klassis
  22. Robootikaring 1.kl
  23. Kadripesapäev 3. klassis Maret R
  24. Väikesed mõttemängijad online kabeturniiril
  25. Kadripäev lasteaia kadridega
  26. Advendiaja tegemised
  27. Turvaline Internet - Diana Poudel
  28. Võõrusatsime külalisi Türilt
  29. Külas TÜ teadusbuss
  30. Meeskond HITSA Tuleviku klassiruumi koolitusel
  31. Jõululaat 2019

2018/19 õa

  1. Klassipildid
  2. Saaremaa Päikese motivatsioonireis Tartusse
  3. Õppereis TÜ Chemicumi
  4. Kolme kooli ÕE kohtumine
  5. Kohtumine kirjanik Aidi Vallikuga
  6. Ettevõtliku kooli koolitus õpilastele
  7. Jõululaat
  8. Lahtised tunnid ja 2. kl Päkapikkude pesapäev
  9. Jõulud Mihkli talus
  10. Algklasside rännak BeeBotiga jõulumaale
  11. 5.-9. klassi jõulupidu
  12. Pidulik jõulupäev ja poolaasta aktused
  13. 1.-4. klassi jõulupidu
  14. Klassiõpetajad Keilas; MR album;
  15. Kodutütarde ja noorkotkaste talvine metsalaager
  16. Playback 2019
  17. Eesti keele digitund 6. klassis
  18. Õpipesapäev 1.kl Terves kehas terve vaim
  19. Õpipesapäev 2.kl Minu kodumaa
  20. HITSA TulevikuÕpetaja II mooduli koolitus
  21. Hülgevaatlus Soegininal 7.-8. klass
  22. Üheksandikud hülgevaatlusel
  23. Pille Kriisa loeng F-põlvkonna lastest
  24. Hülgevaatlus Soegininal 6. klass
  25. 8. klassi loovtööde kaitsmine
  26. Õppekäik Riigikoguhoonesse ja Vabamusse
  27. 8. klassi reis Stockholmi
  28. Õuesõppepäev: 5.klass, link
  29. Õuesõppepäev "Tarkus kevadest südamesse"
  30. Õpilaste uurimistööde festivalilt Tartus 
  31. Kevadolümpia
  32. Teeme ära! Talgupäev
  33. 2. klassi nurmenukutalgud
  34. Õpetajad Pärnus Raeküla koolis
  35. 2. klassi nutitund - liitreaalsus
  36. 2. klass osales kalaprogrammis Nasval (Maret R fotod)
  37. Saaremaa Surfikooli surfitund 6.-8. kl
  38. Spordipäev
  39. Kevadkontsert rahvamajas
  40. Tutipäev
  41. 6. kl õuetund nutiorienteerumisega
  42. Matk Käesla külaväljakule 1.-8. klass
  43. 1. klass Koigi rabas
  44. Perepäev Kärlal
  45. Kooliaasta lõpuaktus 1.-8. klass
  46. 6.-7. klasside õppereis Narva
  47. Õpetajad Peetri koolis - sõnaline hindamine
  48. 9. klassi lõpuaktus
  49. ARHIIV1 - kpkop
  50. ARHIIV2 - kpop3

There are currently 0 users online.