Our stories

Väike heategu 16. January LL


19.12.2019.a toimus meie kooli jõulupidu Kärla rahvamajas. 6. klassi korraldada oli jõulukohvik. Otsustasime juba eelnevalt, et tulu annetame Kuressaare lastekodule.  Teades oma eesmärki, olid kõik kauplemisega väga õhinas. Teenisime õhtuga 120.37 EUR.   27.12.2019  toimuski meie klassi delegatsiooni visiit  Kuressaare lastekodusse. Meid võeti soojalt vastu ja näidati ruume ning tutvusime põgusalt majaelanikega. Seal elavad nii vaimse kui ka füüsilise puudega lapsed. Rääkisime ka vabatahtliku tööst ja töövarjuks olemisest. Lastekodu töötajatele see mõte meeldis. Oli kuidagi kurb, aga seda selgemaks sai tunne, et olime teinud kohvikus teenitud raha annetades õige valiku. Plaanime ka tulevikus neile külla minna.

Lisette Avik

6. klassi õpilaste nimel

 

19.12.2019.a toimus meie kooli jõulupidu Kärla rahvamajas. 6. klassi korraldada oli jõulukohvik. Otsustasime juba eelnevalt, et tulu annetame Kuressaare lastekodule.  Teades oma eesmärki, olid kõik kauplemisega väga õhinas. Teenisime õhtuga 120.37 EUR.   27.12.2019  toimuski meie klassi delegatsiooni visiit  Kuressaare lastekodusse. Meid võeti soojalt vastu ja näidati ruume ning tutvusime põgusalt majaelanikega. Seal elavad nii vaimse kui ka füüsilise puudega lapsed. Rääkisime ka vabatahtliku tööst ja töövarjuks olemisest. Lastekodu töötajatele see mõte meeldis. Oli kuidagi kurb, aga seda selgemaks sai tunne, et olime teinud kohvikus teenitud raha annetades õige valiku. Plaanime ka tulevikus neile külla minna.

Lisette Avik

6. klassi õpilaste nimel