Juhtkond tunnustab 2020/21

5. oktoober

• Täname mihklilaada korraldajaid 2. ja 5. klassi ning õp. Riinat.
  • Täname liikumisnädala raames toimunud heategevuslikul teatejooksul osalejaid ja teatekrossil kooli võistkonnas osalejaid.
  • Täname 9. klassi ja klassijuhatajat Reenet toreda õpetajate päeva korraldamise eest.

26. oktoober

• Tunnustame Karoliine Vaherit I koha eest Kuressaare Lauluinnu 11-13 aastaste solistide arvestuses;
  • Tunnustame Elisabet Kallast, kes on Võimlemisklubi Pärl liige ning saavutas Tublide Turniiril 2020 ilu- ja rühmavõimlemises 4. koha
  • Tunnustame maakondlikul discgolfi võistlusel I koha saavutanud Gregor Grahvi ja II koha saavautanud Lisandra Roosi.
  • Avaldame tänu õpilaste juhendajale  Eero Grahvile.

5. oktoober

• Täname mihklilaada korraldajaid 2. ja 5. klassi ning õp. Riinat.

26. oktoober

• Avaldame tänu õpilaste juhendajale  Eero Grahvile.