Juhtkond tunnustab 2020/21

17. mai

• Tunnustame loovtööde juhendajaid ja retsensente ning klassijuhataja Külli Luupi tehtud töö eest.
  • Tunnustame Marika Aarnist, kes tegi laulupoistega virtuaalse emadepäeva tervituse, mida jagasime kooli kodulehel ja FB lehel
  • Tunnustame noorkotkaste ringijuhti Jaak Torrit, kelle noorkotkad Märten Soon, Karl Kivi, Robert Luks ja Toomas Torri võitsid patrullvõistlusel VESSE 2. koha.
  • Tunnustame Väino Uljast, kelle õpilased osalesid mõttespordi olümpiaadil ning nelja etapi kokkuvõttes saavutas  Märten Uljas vene kabes 22. koha, Saaremaa õpilastest 2. koha. Uku Laansalu saavutas vene kabes 33. koha, Saaremaa õpilastest 3. koha. Kokku osales üle Eesti 302 õpilast.

03. mai

• Tunnustame kõiki õpilasi, kes osalesid kooli Kevadmuna konkursil, kust valiti igast klassist välja 3 parimat. Maakonna kevadmuna konkursile esitati igast vanuserühmast 2 parimat ja 1 õpetajatöö. Maakondlikul Kevadmuna konkursil võitis 7.-9. klassi arvestuses I koha Lisandra Roos.
  • Täname kooli žüriiliikmeid Küllit, Riinat, Kristi Ellerit, Gertat, Õnnet, Maret Reid. Täname ka Margitit abi eest tehnilistel lahendustel ja kokkuvõtva videoklipi loomise eest.

• Tunnustame Uku Laansalu, kes võitis Eesti Meestelaulu Seltsi XII üle-eestilisel poiste-solistide võistulaulmisel maakondlikus voorus 10-11-aastaste poiste vanusegrupis 3. koha.  Tunnustame osavõtu eest ka Stefan Arget ja Kaur Kiviraid. Täname juhendajat Marika Aarnist ja Maria Aarnist.
  • Lümanda noortekeskuse korraldatud T-särkide disainikonkursist võtsid osa meie kooli 1.kl, 2. kl ja 5. klassi õpilased. Tunnustame Maria Nurmelat 2. klassist, Greete-Liisa Lendi 5. klassist ja Rosette Leemetit 5. klassist, kes osutusid konkursil parimateks ja saavad kingituseks oma disainitud T-särgid.
  • Eesti Ornitoloogiaühing koos Tartu Kunstimuuseumiga korraldas kuldnoka joonistusvõistluse. Kuni 11-aastaste töid saabus kokku 3410, nende hulgas ka Kärla kooli õpilase Eleanora Rebase joonistus, mille žürii kõigi nende tuhandete joonistuste hulgast ära märkis.

13. jaanuar

• Tunnustame ülekoolilise fotokonkursi "Oodates jõule" veebihääletuse võitjaid:
    • Karel Saarem I kooliaste
    • Eleanora Rebase II - III kooliaste
    • õp. Maret Rei õpetajate arvestuses
  • Tunnustame ülekoolilise fotokonkursi "Oodates jõule" Grand Prix võitjaid:
    • Kaur Kivirai I kooliaste
    • Janell Tänak II - III kooliaste
    • õp. Kaisi Õispuu õpetajate arvestuses

11. detsember

• Tunnustame Heti-Anett Aksalut, kes on Saaremaa Meister 2020 ratsutamises poniklassis

23. november

1. Tunnustame Marileen Seli, kes lõi logo Erasmus+ koostööprojekti jaoks ning tema töö saavutas 3. koha
  2. Tunnustame õp. Marika Aarnist, Väino Uljast ning laste- ja poistekoori lauljaid Erasmus+ koostööprojekti soundtracki loomise ja sisselaulmise eest, mis võitis 1. koha.
  3. Tunnustame 9. klassi õpilasi Karl-Mathias Pihla, Lisandra Roosi, Maria-Liis Lauri ja Rose-Marin Luksi 1. koha saavutamise eest Mustjala-Kärla-Aste-Lümanda koolide sõpruskohtumisel mõttemängudes. Täname juhendajat õp.  Maret Arget.

9. november

• Tunnustame 4. klassi tüdrukute rahvastepalli võistkonda, kes saavutas Orissaares toimunud maakondlikul rahvastepalli võistlusel 3. koha. Võistkonda kuulusid: Reigit Konts, Inger Juhkam, Piia Heinla, Mirtel Lillemets, Emmariin Roos, Eleanora Rebase, Karola Käesel, Nete – Mei Kähari;
  • Tunnustame 4. klassi poiste rahvastepalli võistkonda, kes saavutas Orissaares toimunud maakondlikul rahvastepalli võistlusel 4. koha. Võistkonda kuulusid: Joonatan Järvalt, Rait-Mart Kesküla, Rasmus Mesila, Kert Uus, Erkiu Leemet, Egert Anger, Märten Uljas.

6. november

• Tunnustame etlejate konkursi parimaid, avaldame tänu juhendajatele.
  • Romet Rahnel I kooliastme võitja
  • Rosette Leemet II kooliastme võitja
  • Lisandra Tamm III kooliaste võitja
  • Eliise Kirs GRAND PRIX
  • Avaldame tänu eesti keele ja kirjanduse õpetajale õp Ene Heinmetsale ülekoolilise etlejate konkursi läbiviimise eest.

5. oktoober

• Täname mihklilaada korraldajaid 2. ja 5. klassi ning õp. Riinat.
  • Täname liikumisnädala raames toimunud heategevuslikul teatejooksul osalejaid ja teatekrossil kooli võistkonnas osalejaid.
  • Täname 9. klassi ja klassijuhatajat Reenet toreda õpetajate päeva korraldamise eest.

3.november

• Tunnustame Karoliine Vaherit, kes võitis eripreemia siira esituse eest maakonna noorte solistide konkursil Kevadümin.

26. oktoober

• Tunnustame Karoliine Vaherit I koha eest Kuressaare Lauluinnu 11-13 aastaste solistide arvestuses;
  • Tunnustame Elisabet Kallast, kes on Võimlemisklubi Pärl liige ning saavutas Tublide Turniiril 2020 ilu- ja rühmavõimlemises 4. koha
  • Tunnustame maakondlikul discgolfi võistlusel I koha saavutanud Gregor Grahvi ja II koha saavautanud Lisandra Roosi. Avaldame tänu õpilaste juhendajale  Eero Grahvile.

17. mai

03. mai

13. jaanuar

• Tunnustame ülekoolilise fotokonkursi "Oodates jõule" veebihääletuse võitjaid:
    • Karel Saarem I kooliaste
    • Eleanora Rebase II - III kooliaste
    • õp. Maret Rei õpetajate arvestuses
  • Tunnustame ülekoolilise fotokonkursi "Oodates jõule" Grand Prix võitjaid:
    • Kaur Kivirai I kooliaste
    • Janell Tänak II - III kooliaste
    • õp. Kaisi Õispuu õpetajate arvestuses

11. detsember

23. november

9. november

6. november

• Tunnustame etlejate konkursi parimaid, avaldame tänu juhendajatele.
  • Romet Rahnel I kooliastme võitja
  • Rosette Leemet II kooliastme võitja
  • Lisandra Tamm III kooliaste võitja
  • Eliise Kirs GRAND PRIX

5. oktoober

• Täname mihklilaada korraldajaid 2. ja 5. klassi ning õp. Riinat.

3.november

26. oktoober