Pakume tööd klassiõpetajale ja matemaatika-füüsika õpetajale 07. февраля LL

KLASSIÕPETAJAT

MATEMAATIKA-FÜÜSIKA ÕPETAJAT

Ametikoha suurus 1,0

Meie õpilased ootavad mitmerahvuselisse kooliperre sõbralikku, särasilmset, uudishimu ja ehedat avastamisrõõmu äratavat õpetajat, kellel on tahet osaleda ka rahvusvahelistes projektides.

Kandideerimiseks esita sooviavaldus, CV, motivatsioonikiri ja õpetaja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 03.03.2023 e-postile kool@kpk.edu.ee

Lisainfo tel: 5127899 või e-post: sirje.ellermaa@kpk.edu.ee

OOtame oma kooliperre alates uuest õppeaastast