Kiidame klassikursuse parimaid lõpetajaid 21. июня KPK

Kooliaasta on lõppenud ja me võime tulemuste üle uhked olla. Rohkem loe meie parimate lehelt ehk autahvlilt ja vaata galeriid

Kiituskirjaga lõpetasid järgmised õpilased: Erik Jaansalu, Rosette Leemet, Laura Riin Pähn, Janell Tänak (2.kl); Jakob Lõbu ja Egert Villak (4.kl); Eva Sõmmer (8.kl).

Oleme uhked selle üle, et tänavu lõpetas põhikooli 4 õpilast kiituskirjaga: Kärt Kaldre, Imeliine Mändar, Triinu-Liis Torri ja Samuel Arge.

Õnnitleme!

Õnnitleme!