Juhtkond tunnustab

19. november

• Tunnustame Saare maakonna Dumle rahvastepalliturniiril I koha saavutanud 3. kl tüdrukute võistkonda: Reigit Konts, Emmariin Roos, Eleanora Rebase, Piia Heinla, Inger Juhkam, Mirtel Lillemets, Karola Käesel, Nete-Mei Kähari. Õpetaja Maret Arge.
  • Täname Maris Õispuud ning 3. kl õpilasi Nete-Mei Käharit, Inger Juhkamit, Emmariin Roosi, Märten Uljast ja Rasmus Mesilat Saaremaa arengukonverentsil meie nutiaia projekti tutvustamise eest. Samuti täname 8. kl õpilasi Sandra Tiirikut, Annika Kuuskorgi, Robert Luksi ja Karl-Mathias Pihla abi eest Saaremaa arengukonvertentsi läbiviimisel.

11. november

• Tunnustame Eliise Kirsi ja Nora Lisell Põldu, kes saavutasid KooliVikkeri kunstis III koha

• Täname KooliVikkeril osalejaid ja huvijuht Külli Luupi.

• Täname 3.-5. klassi poisse ja õpetaja Maret Arget kooli esindamise eest maakonna rahvastepalli võistlustel.

5. november

Täname õpetaja Ene Heinmetsa, klassiõpetajaid ja Külli Luupi etlejate konkursi korraldamise ja läbiviimise eest. Avaldame kiitust järgmistele konkursi võitjatele:

• Etlejate konkursi GRAND PRIX võitja Darelyan Pähn

• Etlejate konkursi I koolastme võitja Reigit Konts

• Etlejete konkursi II kooliastme võitja Laurete Avik

• Etlejate konkursi III kooliastme võitja Gertrud Lend

29. oktoober

Annabel-Maria Kuusikmaa ja Sessely Järvalt kuuluvad FC Kuressaare U 15 tüdrukute võistkonda, kes saavutas I koha Eesti meistrivõistlustel jalgpallis.

16. oktoober

Juhtkond tunnustab fotokonkursi läbiviijat Laidi Lindaud ja konkursi võitjaid:

• Mirelin Miller - Ülekoolilise fotokonkursi "Et suvi kestaks veel" veebihääletuse võitja I kooliastmes
  • Karel Saarem - Ülekoolilise fotokonkursi "Et suvi kestaks veel" Grand Prix I kooliastmes
  • Eliise Kirs - Ülekoolilise fotokonkursi "Et suvi kestaks veel" veebihääletuse võitja ja Grand Prix II kooliastmes
  • Sirelin Miller - Ülekoolilise fotokonkursi "Et suvi kestaks veel" veebihääletuse võitja ja Grand Prix III kooliastmes

1. oktoober

• Juhtkond tunnustab maakondlikul discgolfivõistlusel 3. koha saavutanud Lisandra Roosi, 4. koha saavutanud Liisi Leppikut ja Gregor Grahvi ning tublit osalejat Karl-Mathias Pihla.

19. november

11. november

• Täname KooliVikkeril osalejaid ja huvijuht Külli Luupi.

5. november

• Etlejate konkursi GRAND PRIX võitja Darelyan Pähn

• Etlejate konkursi I koolastme võitja Reigit Konts

• Etlejete konkursi II kooliastme võitja Laurete Avik

• Etlejate konkursi III kooliastme võitja Gertrud Lend

29. oktoober

16. oktoober

Juhtkond tunnustab fotokonkursi läbiviijat Laidi Lindaud ja konkursi võitjaid:

1. oktoober

There are currently 0 users online.