Наши истории

Saaremaa Päike viis Tartusse 06. декабря LL


28. novembril sõitsid Kärla koolist kolm 8. klassi õpilast, Helena-Karmen Saar, Darelyan Pähn ja Liisi Leppik ning õpetaja Maris Õispuu Tartusse. Toimus Saaremaa Päikese konkursi raames ettevõtlikkuse ja ettevõtluse motivatsioonireis. Reisil osalesid mitmed ettevõtlikud Saaremaa koolid. Alustasime sõitu hommikul kell 9 Kuressaare Noortekeskuse juurest ning  suundusime Pärnu poole. Peatusime Endla teatri kohvikus, kus oli meil väike jalasirutuspaus ja lõuna. Edasine teekond viis Pärnust Tartusse. Tartusse jõudes veetsime järgmised kaks ja pool tundi AHHAA teaduskeskuses ning õhtu lõpuks peatusime Tamme Hostelis, kus toimus õhtusöök ja tubadesse jagamine. Õhtul jalutasime Tartu Raekoja platsile. Hiljem oli meil väike kaardiõhtu koos oma uute sõpradega. Järgmisel hommikul pärast hommikusööki pakkisime oma asjad kokku ja lahkusime hostelist. Edasi jaotati grupp kaheks, üks osa läks Spark Makerlabi, ja teised olid samal ajal Ettevõtluskülas. Spark Makerlabis saime ise teha endale laternad ja Ettevõtluskülas mängisime ettevõtlikkuse rollimängu. Pärast lõunapausi oli vahetus. Õhtu eel hakkasime Saaremaale tagasi sõitma ja jällegi oli vahepeal Pärnus, seekord Seriff Salonis, vahepeatus. Kokkuvõttes oli reis väga tore ja arendav.

Liisi Leppik

8.klass

Pildigalerii: https://photos.google.com/share/AF1QipPc-TaTQFmqIkoTIl85TbKY2eImIjhwRiFvyTn2LdhizhI-UmOc6OyOAPAQ1pqaeQ?key=SElfVldYTEVyYjZUcXM4Q1d0bFdrbFdXV0hOeXJR

 

28. novembril sõitsid Kärla koolist kolm 8. klassi õpilast, Helena-Karmen Saar, Darelyan Pähn ja Liisi Leppik ning õpetaja Maris Õispuu Tartusse. Toimus Saaremaa Päikese konkursi raames ettevõtlikkuse ja ettevõtluse motivatsioonireis. Reisil osalesid mitmed ettevõtlikud Saaremaa koolid. Alustasime sõitu hommikul kell 9 Kuressaare Noortekeskuse juurest ning  suundusime Pärnu poole. Peatusime Endla teatri kohvikus, kus oli meil väike jalasirutuspaus ja lõuna. Edasine teekond viis Pärnust Tartusse. Tartusse jõudes veetsime järgmised kaks ja pool tundi AHHAA teaduskeskuses ning õhtu lõpuks peatusime Tamme Hostelis, kus toimus õhtusöök ja tubadesse jagamine. Õhtul jalutasime Tartu Raekoja platsile. Hiljem oli meil väike kaardiõhtu koos oma uute sõpradega. Järgmisel hommikul pärast hommikusööki pakkisime oma asjad kokku ja lahkusime hostelist. Edasi jaotati grupp kaheks, üks osa läks Spark Makerlabi, ja teised olid samal ajal Ettevõtluskülas.

Spark Makerlabis saime ise teha endale laternad ja Ettevõtluskülas mängisime ettevõtlikkuse rollimängu. Pärast lõunapausi oli vahetus. Õhtu eel hakkasime Saaremaale tagasi sõitma ja jällegi oli vahepeal Pärnus, seekord Seriff Salonis, vahepeatus. Kokkuvõttes oli reis väga tore ja arendav.

Liisi Leppik

8.klass

Pildigalerii: https://photos.google.com/share/AF1QipPc-TaTQFmqIkoTIl85TbKY2eImIjhwRiFvyTn2LdhizhI-UmOc6OyOAPAQ1pqaeQ?key=SElfVldYTEVyYjZUcXM4Q1d0bFdrbFdXV0hOeXJR