Kadrikohvik tõi päikse pimedasse päeva 22. ноября LL

3. klass otsustas kolmapäeval, 20. novembril teha Kadrikohvikut ootuses tutvustada kogu koolile Kadripäeva mänge, kombeid ja (ilma)ennustusi. Koolipäevad on veninud pimeda aja tõttu „pikemaks“  ja seetõttu soovisid Kadrikohviku pidajad tuua pimedasse päeva päikest ja rõõmu oma küpsetiste ning jookidega. Kuid mida arvasid kolmanda klassi õpilased ise sellest päevast?:

Eleanora - Kohvikupäev oli väga tore. See päev võiks kesta veel. Igaüks tõi väga palju maitsvaid sööke. Esimesed näksid, mis otsa said olid piparkoogid. Meie kohvikut kiideti väga Me õppisime kiiremini arvutama. Väga hea oli see, et kõik olid rõõmsad.

Piia - Mulle meeldis see, et sõbrad olid koos. Ma õppisin, et sõprus on kõige tähtsam. Loodan, et me teeme veel kohvikupäevi.

Rait Mart - Klass oli kaunistatud mänguõpetuste ja vanasõnadega. Ma tahaks veel kohvikut teha.

Rasmus - Mina tõin kohvikusse müügiks vahvleid. See on nii hea tunne, kui sinu küpsetised maitsevad teistele.

Emmariin - Kui hommikul kooli tulin, tundsin juba kaugelt maitsvate kookide lõhna. Täna õppisime rahaga arvutamist ja koostööd. Meil oli väga lõbus ja vahva.

Reigit - Täna oli tore päev. Esimesel vahetunnil olid tüdrukud leti taga ja teisel vahetunnil olid poisid. Me saime palju kiidusõnu. Kõik küpsetised osteti ära. Kõikide küpsetised olid väga head ning viisid lausa keele alla.

Ettevõtlike õpilaste kohvikupäev oli edukas, lett sai tühjaks müüdud ning saadud tulu kasutab 3. klass oma ühisteks tegemisteks.

Eleanora, Piia, Rait Mart, Rasmus, Emmariin ja Reigit

3. klassist