Halloween tuli pidžaamapeoga 03. ноября LL

Reedel 30. oktoobril toimus koolis õpilasesinduse poolt korraldatud pidžaamapidu 1.-4. klassidele. Lapsi oli nii pidžaamades kui ka halloweeni kostüümides. Välja oli mõeldud kolm töötuba: kokkamine, meisterdamine ja jututuba.Kokkamises tehti muumia viineripirukaid, mida sai hiljem filmi vaatamise ajal ketšupisse kasta. Meisterdamise töötoas tehti papptaldtrikutest skeletonmaske ja jututoas kuulati raamatust loetud juttu ning samal ajal joonistati halloweeni teemalisi pilte. Piltide näitust võib näha koolimajas muusika klassi vastas koridori seinal.Õhtu mõõdus väga kiiresti. Laste nägudest võis näha, et neil oli lõbus!

Sirelin Miller

ÕE liige, 8. klass