Kutsume osa saama Marily Valkijaineni maalilnäitusest "Värvikad loomalood"" 09. ноября LL

Kutsume sind osa saama Saarema kunstniku Marily Valkijaineni virtuaalsest maalinäitusest

„Värvikad loomalood“

Oleme tänulikud, sest need samad Marily maalid kaunistasid Kärla kooli aulat ettelugemise päeval.

www.marilysartnest.com

www.instagram.com/marilysartnest

www.facebook.com/marilysartnest

www.twitter.com/marilysartnest

Marily Valkijainen (sünd,1977) on vabakutseline kunstnik.Kunstiga lähemalt tegelema hakkas 2010 aastal.Eelnevalt oli läbinud palju erinevaid kursusi alustades Hiina duzzimaalist kuni skulptuurideni välja.Viimased 10 aastat resideerus Inglismaal.Alates 2018 on tagasi Eestis pesitsedes Kuressaares Saaremaal.Inglismaal tegutsemise aastatel tuli diplom London Art College-ist, ühisnäitused Inglise organisatsiooni „Animal Artist Association“ liikmena,osalemine paljudel kohalikel ja rahvusvahelistel võistlustel (Awards from Light ,Space and Time Online Art Gallery 2018) (Jackson,s Painting Prize 2017 longlist) jne.Eestis on olnud mitmeid isikunäitusi ja osalenud Saarema Kunstiklubi liikmena ühisnäitustel,tööd on esindatud ka klubi Saaremaa Kaubamaja Kunstigaleriis.Õpinguid ja arengut peab väga tähtsaks.Hiljuti lõpetas graafilise kujundaja eriala ja hetkel õpib Kuressaare Ametikoolis interaktiivset graafikat.Tema tööd on esindatud nii kohalikes kui ka rahvusvahelistes erakogudes.

Põhiliselt vaatavad Marily maalidelt vastu erksa värvigammaga loomad ja linnud.Osalenuna illustratsioonide joonistamise õppel jäi talle südamelähedaseks lugude loomine ja mäng värvide ja tekstuuriga.Nüüd kujutabki to loomi ja linde omal naivistlikul moel.Marily kasutab materjalina nii akvarelle,akrüülvärve kui ka segatehnikat.

Virtuaalnäitus avaneb SIIT

„Värvikad loomalood“