Meie lood

6. klass käis hülgevaatlusel 02. aprill LL


25. märtsil käisime KIK projekti raames  klassiga Soegininal hülgeid vaatamas. Me õppisime palju nii hüljeste kui ka looduse kohta. Hülgeid nägime läbi binokli või läbi suure teleskoobi. Kõige enam meeldis meile vaadata hülgeid, kes kaunistasid ilusat rannaäärt, aga meeldis ka kuulata lugusid, mida rääkis meie giid Mart Mölder, ning vaadelda erinevaid taimi. Peale hüljeste nägime veel erinevaid linde ja uurisime loomajälgi ning püüdsime arvata, millisele loomale need kuuluvad. Sirelin ja Märten tegid meie loodusretkest ägeda fotogalerii. Vaatamata külmale ja tuulisele ilmale saime palju uusi kogemusi ja sõõmu värsket kevadõhku.

Täname meie loodusainete õpetajat Reene Kanemägi, kes sellise vahva projekti meie kooli tõi!

 

Annabel- Maria Kuusikmaa

6. klass

Rohkem pilte siin: https://photos.google.com/share/AF1QipNOW9Rt1bi0WhW_5zRbD7Zi_d-n8QtvWdjh2uPUxfNmc5Xk1MMwVM8U-KlCK7Pn6g?key=b2RqQjYyRktkM2ZYM0FmQmJaTWVsTHJZWkpDV1FR

 

25. märtsil käisime KIK projekti raames  klassiga Soegininal hülgeid vaatamas. Me õppisime palju nii hüljeste kui ka looduse kohta. Hülgeid nägime läbi binokli või läbi suure teleskoobi. Kõige enam meeldis meile vaadata hülgeid, kes kaunistasid ilusat rannaäärt, aga meeldis ka kuulata lugusid, mida rääkis meie giid Mart Mölder, ning vaadelda erinevaid taimi. Peale hüljeste nägime veel erinevaid linde ja uurisime loomajälgi ning püüdsime arvata, millisele loomale need kuuluvad. Sirelin ja Märten tegid meie loodusretkest ägeda fotogalerii. Vaatamata külmale ja tuulisele ilmale saime palju uusi kogemusi ja sõõmu värsket kevadõhku.

Täname meie loodusainete õpetajat Reene Kanemägi, kes sellise vahva projekti meie kooli tõi!

 

Annabel- Maria Kuusikmaa

6. klass