Meie lood

Etlejad tõid lavale nii huumoriampse kui sügavaid mõtteid 08. november LL


Praegusel pimedal ajal  soojendas meie südameid 05. novembril koolis toimunud etlejate konkurss. Etlemisega tehti algust juba paar päeva pärast vaheaega, kui kõik õpilased said võimaluse lugeda luuletusi klassi ees. Klassidesse oli kutsutud žürii, kes hindas esinejaid. Parimad valiti välja ja neile anti võimalus lugeda oma luuletust uuesti etlejate konkursi finaalüritusel. Seal valiti kooli kõige paremad etlejad ja neid autasustati. Žüriisse kuulusid Kaie Niit Kärla raamatukogust, Kärla noorsootöötaja Arnek Grubnik ning meie huvijuht Külli Luup.

Välja anti hulgaliselt eripreemiaid nii omaloomingu, eneseületuse, huumori kui ka hullult hea luuletuse eest.

Tänavused kooliastmete võitjad olid aga järgmised: I kooliaste Reigit Konts 3. klassist, II kooliaste Laurete Avik 4. klassist ja III kooliaste Gertrud Lend 8. klassist.

Grand Prix pälvis Darelyan Pähn 9. klassist, kes on meid ka juba varasemalt oma imeliste etlemistega rõõmustanud.

Etlejate emotsioonid enne lugemist:

Väike närv on sees!”,  “Ma kardan!”,  “Mul unus teise salmi kolmas lause ära!!” nomh .. sellest võib järeldada, et üsna palju närvi oli. Kuid leidus ka noori, kes ei pabistanud üldse.

Etlejate emotsioonid pärast lugemist:

Kuidas mul läks?”, “See läks liiga kähku!”, “Polnudki nii hull!”, “Päris mõnus!”…

Kokkuvõtteks võib öelda, et kõik läks päris hästi. Žürii nautis luuletusi – nooremad lugesid sügiseluuletusi ja muidu lustakaid luuletusi. Vanemte õpilaste esituses leidus sügavamõttelisust, kuid oli ka väikeseid huumoriampse.

Täname eesti keele ja kirjanduse õpetajat Ene Heinmetsa, kes oli selle ürituse korraldaja ning aitab meie koolis hoida elus imelist emakeelt!

 

Gertrud Lend

8. klass

Pildigalerii: LINK

Praegusel pimedal ajal  soojendas meie südameid 05. novembril koolis toimunud etlejate konkurss. Etlemisega tehti algust juba paar päeva pärast vaheaega, kui kõik õpilased said võimaluse lugeda luuletusi klassi ees. Klassidesse oli kutsutud žürii, kes hindas esinejaid. Parimad valiti välja ja neile anti võimalus lugeda oma luuletust uuesti etlejate konkursi finaalüritusel. Seal valiti kooli kõige paremad etlejad ja neid autasustati. Žüriisse kuulusid Kaie Niit Kärla raamatukogust, Kärla noorsootöötaja Arnek Grubnik ning meie huvijuht Külli Luup.

Välja anti hulgaliselt eripreemiaid nii omaloomingu, eneseületuse, huumori kui ka hullult hea luuletuse eest.

Tänavused kooliastmete võitjad olid aga järgmised: I kooliaste Reigit Konts 3. klassist, II kooliaste Laurete Avik 4. klassist ja III kooliaste Gertrud Lend 8. klassist.

Grand Prix pälvis Darelyan Pähn 9. klassist, kes on meid ka juba varasemalt oma imeliste etlemistega rõõmustanud.

Etlejate emotsioonid enne lugemist:

Väike närv on sees!”,  “Ma kardan!”,  “Mul unus teise salmi kolmas lause ära!!” nomh .. sellest võib järeldada, et üsna palju närvi oli. Kuid leidus ka noori, kes ei pabistanud üldse.

Etlejate emotsioonid pärast lugemist:

Kuidas mul läks?”, “See läks liiga kähku!”, “Polnudki nii hull!”, “Päris mõnus!”…

Kokkuvõtteks võib öelda, et kõik läks päris hästi. Žürii nautis luuletusi – nooremad lugesid sügiseluuletusi ja muidu lustakaid luuletusi. Vanemte õpilaste esituses leidus sügavamõttelisust, kuid oli ka väikeseid huumoriampse.

Täname eesti keele ja kirjanduse õpetajat Ene Heinmetsa, kes oli selle ürituse korraldaja ning aitab meie koolis hoida elus imelist emakeelt!

 

Gertrud Lend

8. klass

Pildigalerii: LINK