Meie lood

Ettelugemise võistlusel lavakogemust ammutamas 19. oktoober LL


Seoses 20. oktoobril Eestis toimuva ettelugemise päevaga toimus Saare Keskraamatukogus ettelugemise võistlus, kuhu olid oodatud osalema neljandate klasside õpilased. Võistlus oli pühendatud armastatud lastekirjanik Eno Rauale, kelle sünnist mõõdus veebruaris 95 aastat. Meie koolist paistis teiste hulgast silma Mattias Pildre, kelle esinemist saatsid julgus, selge hääldus ja ilmekus esitades katkendit tuntud raamatust "Naksitrallid". Lisaks sai Mattias lavakogemust ja nautida kaasosalejate etteasteid.

 

Mattiase juhendaja õp. Õnne Kruusmaa

Seoses 20. oktoobril Eestis toimuva ettelugemise päevaga toimus Saare Keskraamatukogus ettelugemise võistlus, kuhu olid oodatud osalema neljandate klasside õpilased. Võistlus oli pühendatud armastatud lastekirjanik Eno Rauale, kelle sünnist mõõdus veebruaris 95 aastat. Meie koolist paistis teiste hulgast silma Mattias Pildre, kelle esinemist saatsid julgus, selge hääldus ja ilmekus esitades katkendit tuntud raamatust "Naksitrallid". Lisaks sai Mattias lavakogemust ja nautida kaasosalejate etteasteid.

 

Mattiase juhendaja õp. Õnne Kruusmaa