Meie lood

Fotonäitus "Talv mu koduteel" 16. veebruar LL


Saabuva Vabariigi aastapäeva ja meie kooli sünnipäeva puhul tegid foto- ja meediaringi õpilased väärikatele sünnipäevalastele kingituse ning sättisid koolimaja seinale üles fotonäituse "Talv mu koduteel".

Oleme piilunud läbi kaamerasilma ja otsinud üles kauaoodatud talves need asjad, mis argipäevarutus märkamatuks võivad jääda. Oleme võtnud aega, et imetleda jääpurikaid kuuriräästas, et nautida härmas loodust päikesekumas, et märgata elu puuokste vahel jne.  Oma näitusega soovime vaatajale kinkida mõnusa hetke märkamaks, et talv me koduteel on imeline!

Elagu Eesti! Elagu Kärla kool!

Kuna koolimajja hetkel külalisi kutsuda ei saa, siis olete lahkesti oodatud vaatama meie pildigaleriid SIIT

Oma töid esitlevad:

Janell Tänak ja Laura-Riin Pähn 5. klassist;

Marileen Seli 6. klassist;

Eliise Kirs, Janette Jaansalu ja Lisette Avik 7. klaasist;

Juhendaja Laidi Lindau

 

 

Saabuva Vabariigi aastapäeva ja meie kooli sünnipäeva puhul tegid foto- ja meediaringi õpilased väärikatele sünnipäevalastele kingituse ning sättisid koolimaja seinale üles fotonäituse "Talv mu koduteel".

Oleme piilunud läbi kaamerasilma ja otsinud üles kauaoodatud talves need asjad, mis argipäevarutus märkamatuks võivad jääda. Oleme võtnud aega, et imetleda jääpurikaid kuuriräästas, et nautida härmas loodust päikesekumas, et märgata elu puuokste vahel jne.  Oma näitusega soovime vaatajale kinkida mõnusa hetke märkamaks, et talv me koduteel on imeline!

Elagu Eesti! Elagu Kärla kool!

Kuna koolimajja hetkel külalisi kutsuda ei saa, siis olete lahkesti oodatud vaatama meie pildigaleriid SIIT

Oma töid esitlevad:

Janell Tänak ja Laura-Riin Pähn 5. klassist;

Marileen Seli 6. klassist;

Eliise Kirs, Janette Jaansalu ja Lisette Avik 7. klaasist;

Juhendaja Laidi Lindau