On imeline jõuluaeg 13. detsember LL

On imeline jõuluaeg. Tuledes  ja küünaldes majad ootavad sõbralikke külalisi, et pakkuda neile oma pere jõulurõõmu. Nii kasvabki jõulutunne erilisemaks ja seda mõnusat meeleolu saame endas hoida terve pika talve. Kärla lasteaiapere jagab oma jõuluhommikutega kooli algklassi õpilastele meeldivaid elamusi ja nende etendused liigutavad südant.  Ka kohtumised oma endiste õpetajatega suurendavad hingesoojust. Suured tänud neile ja kõigile rahulikke ning  meeldivaid jõule!

Riina Eller

3. klassi õpetaja