Jäljendusvaadend 31. märts LL

Esmaspäeval, 28. märtsil tegime meie kooli aulas jäljendusvaadendit. Kokku esineti üheksa kavaga.

Meeleolu oli juba enne sündmust ootusärev ja kooli koridorides liikusid punkarid, maamehed, tantsutüdrukud, kuldsete ja hõbedaste kostüümidega artistid ning oli teisigi naljakaid või kummalisi tegelasi.

Vaatamata keerulisele ja kiirele ajale olid õpilased koos õpetajatega teinud ära tänuväärse töö. Kõik etteasted olid toredad ja kutsusid esile publiku rõõmuküllase aplausi.

Hääletuse teel valisime välja ka rahva lemmiku, milleks osutus 7. klassi kava Reet Pull - Suur komöödiaõhtu - Kiesza Hideaway paroodia. Nemad lähevad Leisi Kooli maakondlikule jäljendusvaadendi üritusele, mis toimub naljapäeval, 1.aprillil.

Suured tänud ka lapsevanematele, kes aitasid meie vahvaid esinejaid nii riiete ja soengutega ning kõikvõimalikul muul moel. Aitäh!

Arnek Grubnik

Huvijuht