Meie lood

Juubelinädala spordipäev peotantsu ja Ott Tänaku filmiga 19. veebruar LL


Teisipäeval oli meie kooli juubelinädala spordipäev. Pärast teist koolitundi ootasid meid rahvamajas 90. lennu vilistlased Gete Grahv ja Janar Tänak. Algas 6.-9. klassi peotantsutund. Õppisime tantsima natuke kiiremat sambat ja aeglasemat rumbat. Tüdrukud ja poisid võtsid saalis kohad sisse ning tants võis alata. Kui tantsusammud lugemise järgi juba selgemad olid, proovisime neid koos muusikaga ning siis juba ka partneriga. Samasuguse tantsutunni andsid Gete ja Janar ka kõikidele noorematele õpilastele. Peotants oli enamuste jaoks esmakordne kogemus, aga vaatamata sellele saadi sammudega hakkama ja kõik lahkusid positiivse emotsiooniga.

Päeva lõpus kogunes koolipere uuesti rahvamajja, et vaadata meie kooli vilistlasest Ott Tänakust tehtud filmi „Ott Tänak – The Movie“, mille juhatas sisse tema isa Ivar Tänak. Oti isa sõnum meile oli see, et unistage suurelt ja püüelge oma unistuste poole. Kõik on päriselt võimalik. Oli neid kes vaatasid filmi esimest korda ja neid, kes olid seda juba korduvalt näinud. Saalist oli kuulda naeru ja nuttu ning filmi lõppedes oli jututeemasid küllaga.

Päeva lõppedes võis näha palju bussi peale ruttavaid naerusuiseid lapsi, kes vahetasid oma muljeid elamusi täis päevast.

 

Liisi Leppik

9. klass

 

Teisipäeval oli meie kooli juubelinädala spordipäev. Pärast teist koolitundi ootasid meid rahvamajas 90. lennu vilistlased Gete Grahv ja Janar Tänak. Algas 6.-9. klassi peotantsutund. Õppisime tantsima natuke kiiremat sambat ja aeglasemat rumbat. Tüdrukud ja poisid võtsid saalis kohad sisse ning tants võis alata. Kui tantsusammud lugemise järgi juba selgemad olid, proovisime neid koos muusikaga ning siis juba ka partneriga. Samasuguse tantsutunni andsid Gete ja Janar ka kõikidele noorematele õpilastele. Peotants oli enamuste jaoks esmakordne kogemus, aga vaatamata sellele saadi sammudega hakkama ja kõik lahkusid positiivse emotsiooniga.

Päeva lõpus kogunes koolipere uuesti rahvamajja, et vaadata meie kooli vilistlasest Ott Tänakust tehtud filmi „Ott Tänak – The Movie“, mille juhatas sisse tema isa Ivar Tänak. Oti isa sõnum meile oli see, et unistage suurelt ja püüelge oma unistuste poole. Kõik on päriselt võimalik. Oli neid kes vaatasid filmi esimest korda ja neid, kes olid seda juba korduvalt näinud. Saalist oli kuulda naeru ja nuttu ning filmi lõppedes oli jututeemasid küllaga.

Päeva lõppedes võis näha palju bussi peale ruttavaid naerusuiseid lapsi, kes vahetasid oma muljeid elamusi täis päevast.

 

Liisi Leppik

9. klass