Kevadolümpia 18. aprill LL

Tänane päev tervitas meid ilusa päikesepaistelise kevadilmaga. Algklassid ja lasteaia koolieelikud kogunesid hommikul koolimaja taha. Päeva alustasime rivistuse ja soojendusega. Õpilased jaotati seitsmesse rühma. Võistlused avasime teatejooksuga. Osadel oli nii suur võistlustahe, et ei tahtnud jooksmist ära lõpetada. Meie võistkond läks kõigepealt kaugust hüppama. Kõigil ei läinud hüppamine just kõige paremini, aga keegi ei jätnud jonni ja läksid edasi reipalt sood ületama. Seal oli tähtis meeskonnatöö. Järgmine ala oli turbooda vise. Rimol õnnestus visata üle 14 meetri. Nüüd suundusime jalgpalliplatsile slaalomit tegema. Täna ei tahtnud pall meiega hästi koostööd teha. Siis jooksime jalgpalli seina juurde. Seal üritasime  käega palli visates tabada kõige suuremat numbrit. See läks meil hiilgavalt, sest kõik võistkonnaliikmed tabasid üheksat. Eelviimaseks alaks oli topispalli mäest üles veeretamine. Alla mäge on palli ikka kergem veeretada kui üles. Lõpetasime selle võistluse muna jooksuga. Õnneks oli muna keedetud ja tänu sellele äpardusi ei juhtunud.  Päev läks  korda ja kõik see rõõm on tänu viiendale klassile ja nende klassijuhatajale Maretile.

Rosette Leemet 3. klassist

Õpetaja Riina Elleri tehtud fotogalerii leiad siit: https://photos.google.com/share/AF1QipPLAde-IJEmTM2z12nHUuYDbflxJzQwrGEvpOxFXSrPpd8mqed1GeGvrN9bIRmwyg?key=b05ISTlCRjJ3U3RNaGZxSWFWbFhPOVltMXFyc3J3

Rosette Leemet 3. klassist