Koolidevaheline liikumisrõõmu mõõduvõtt 2024 08. aprill AG

Liikumisrõõmu Mõõduvõtt 2024 (08.04-14.04):

Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii kõikide koolide õpilased, õpetajad ja personal, aga ka lapsevanemad!!!

Aktiivne tuleb olla 8.04 - 14.04 liikudes jalgsi või joostes, sest sel aastal kogume samme.

Mõõduvõtt arvestab samme, mis peavad olema salvestatud (näiteks pilt nutikellast või mõnest äpist (Pacer, FitSphere, Google Fit jms)).

Traditsioonilisest koolidevahelisest mõõduvõtust võtab osa 15 kooli!

Ei ole uudis, et liikumine toetab nii vaimset tervist kui ka üldist elukvaliteeti ja enesehinnangut, ennetab meeleoluhäireid, leevendab ärevust ja aitab stressiga toime tulla. Liikumisega kaasneb suurem heaolu- ja õnnetunne ehk et kui see nüüd kõik lühidalt kokku võtta - selgitame liikumise mõõduvõtuga välja Saare maakonna kõige rõõmsama kooli!

Lisainfo:

Liikumisrõõmu Mõõduvõtt 2024 (08.04-14.04):

Traditsioonilisest koolidevahelisest mõõduvõtust võtab osa 15 kooli!

Lisainfo: