Koolijuhi aastalõpu tervitus 21. detsember LL

Hea koolipere!

Jõulud on südameheaduse ja andmise aeg. Me kõik oleme sel aastal andnud endast parima - õpilased õppides ja õpetajad õpetades. Me oleme enda kooliperre võtnud uusi liikmeid Ukrainast, pakkunud neile turvatunnet ja sõprust. Oleme tänulikud selle eest, et meil on soe ja valge koolimaja; soe toit lõunalauas; sõbralikud kaaslased ning toredad koolipäevad. Lisaks õppetundidele klassiruumis on meil olnud võimalus eluks vajalikke teadmisi ja oskusi hankida mitmetes huviringides, loodusretkedel, ettevõtlikkust arendavates projektides, vaimu, loovuse ja füüsise jõuproovides, rahvusvahelises koostöös.

Uue aasta algus on traditsiooniliselt ka unistamise, uute eesmärkide seadmise ja uute lubaduste andmise aeg. Nüüd pühade ajal ongi paslik mõtiskleda, millised sihid endale järgmiseks seada, mida juurde õppida, mida veel rohkem harjutada.  Meistriks saamiseks ei piisa vaid eesmärgist, on vaja ka sihikindlat treenimist, seda sõltumata alast ja eesmärgist.

Hea koolipere! Soovin teile ja teie peredele rahulikku pühadeaegset koosolemist ning sihikindlust uueks aastaks!

Teie koolijuht Sirje Ellermaa

Hea koolipere!