Uudised

Kutsume osalema rahvusvahelisel keskkonnateemalisel võistlusel 24. september KPK


Hea 6.-9.klassi koolinoor ja õpetaja, võta vastu meie energiaväljakutse ja registreeri end meie õpilasvõistlusele!

  • Pane kokku enda koolis 2-3 liikmeline võistkond ning leia endale juhendajaks üks õpetaja; 
  • Täida ära registreerimisvorm ning osaledki võistlusel.

Tegemist on rahvusvahelise võistlusega, kuhu on oodatud osalema 6.-9. klasside koolinoored eelkõige Eesti-Läti koostööprogrammi piirkondadest. Võistlus toimub kahes voorus ja finaal leiab aset AHHAA keskuses. Võistluse peaauhind on tervele tiimile elektritõukerattad! 

Miks peaks osalema?
Keskkonnateemad on teravama tähelepanu all kui kunagi varem ning jätkusuutlik elu Maal on võimalik ainult siis, kui me oskame meile antud ressurssidega targalt ümber käia. EnergyAdvice projekti kõigi tegevuste, sh ka 2019/2020 toimuva õpilasvõistluse põhieesmärgiks on tõsta koolinoorte (6.-9.klass) keskkonnaalast teadlikkust ja tutvustada neile erinevaid võimalusi, kuidas oma igapäevaelus teha nutikamaid valikuid, mis aitavad energiat säästa.

Tutvu täpsemalt võistluse ja selle reeglitega meie kodulehel

Osalemise kutse edastas Tartu Loodusmaja. 

 

Tartu loodusmaja kuulutus rahvusvahelisel keskkonnateemalisel võistlusel osalemiseks

 

Hea 6.-9.klassi koolinoor ja õpetaja, võta vastu meie energiaväljakutse ja registreeri end meie õpilasvõistlusele!

  • Pane kokku enda koolis 2-3 liikmeline võistkond ning leia endale juhendajaks üks õpetaja; 
  • Täida ära registreerimisvorm ning osaledki võistlusel.

Tegemist on rahvusvahelise võistlusega, kuhu on oodatud osalema 6.-9. klasside koolinoored eelkõige Eesti-Läti koostööprogrammi piirkondadest. Võistlus toimub kahes voorus ja finaal leiab aset AHHAA keskuses. Võistluse peaauhind on tervele tiimile elektritõukerattad! 

Miks peaks osalema?
Keskkonnateemad on teravama tähelepanu all kui kunagi varem ning jätkusuutlik elu Maal on võimalik ainult siis, kui me oskame meile antud ressurssidega targalt ümber käia. EnergyAdvice projekti kõigi tegevuste, sh ka 2019/2020 toimuva õpilasvõistluse põhieesmärgiks on tõsta koolinoorte (6.-9.klass) keskkonnaalast teadlikkust ja tutvustada neile erinevaid võimalusi, kuidas oma igapäevaelus teha nutikamaid valikuid, mis aitavad energiat säästa.

Tutvu täpsemalt võistluse ja selle reeglitega meie kodulehel

Osalemise kutse edastas Tartu Loodusmaja. 

 

Tartu loodusmaja kuulutus rahvusvahelisel keskkonnateemalisel võistlusel osalemiseks