Madrikohvik 19. november LL

18. novembril korraldas 4. klass Madrikohviku, kuhu oli oodatud kogu koolipere. Eelnevalt arutasime ettevõtlikkuse tunnis, kuidas seda korraldada. Põhiline ettevalmistus käis kodudes, kus küpsetasime koogid ja pirukad, tegime hinnasildid ning hankisime ühekordsed nõud. Kokku sai kohvikusse väga rikkalik valik isuäratavate hõrgutistega. Enamus müüjaid said oma kaubast kiiresti lahti, kuid mõni pidi ka allahindlust tegema. Kokkuvõttes teenisime päris kopsaka summa. Oli tore ettevõtmine ja võimalusel teeksime seda jälle.

Luisa Tänav

4. klass