Mihka mähka mihklilaat 01. oktoober LL

Juba hommikust peale saalib Kärla koolimajas lapsi, kelle suud on nii täis, et tere ei mahu üldse välja. Põhjuseks pole muu kui see, et meil peetakse täna, 01. oktoobril, Mihklipäeva! On sügis ja põllud, peenrad on andnud endast kõik, mis anda oli. Saak on koristatud ja kõike seda rikkust pakutakse nüüd müügiks. Küll veidi muutunud kujul, aga siiski maitsvalt ja tervislikult. Müügilaudadel on pirukad, muffinid, koogid, moosid, mesi ja vaibad. Vaibad pole küll peenra pealt korjatud, aga ilusad ja sügiseselt kirevad on nad siiski. Hinnad on päris taskukohased ning ühe müüja leiba ja võid saab osta kallistuse eest! Kas pole kena üllatus. Üllatused ootavad ka aknalaudadel, kus eksponeeritakse algklasside meisterdatud lilleseadeid. Juhatust jagas õpilastele florist Tiia Vaga ja tulemus on vaatamist väärt. Õuemajas on üles seatud 1.klassi nunnunäitus ja selliseid meistriteoseid, mida seal näha saab, vormib küll vaid emake Loodus.

Pikapeale lauad tühjenevad ja laadaelevus vaibub. Müüjatel ja ostjatel on kukrud ja kõhud pungil täis ja kõik saavad rahulolevalt ohata – küll oli üks mõnus päev.

Laada meeleolu pani kirja huvijuht Külli Luup.

Laada meeleolu pani kirja huvijuht Külli Luup.