Meie lood

ÕE presidendi aastalõpu pöördumine 20. detsember LL


Hea koolipere

Kooliaastast on ootamatult pool läbi saamas. Algus on olnud nii mõneski mõttes põnev ja uuenduslik. Meiega on liitunud uued inimesed, tänu kellele on kooli lisandunud elevust ning ootusärevust.

Mul on olnud suur au olla meie kooli õpilasesinduse president. Oleme koos teinud mitmeid uusi, toredaid ning meeldejäävaid üritusi. Nii mõnigi on olnud väljakutseid pakkuv ja andnud meile kaasa väärtusliku koostöö- ja kogemustepagasi. Selle ajaga on koolimaja saanud väga armsaks, kuna oleme siin veetnud mitmeid tunde arutades, planeerides ning mõeldes, kuidas ja mida teha paremini. Järgmisel poolaastal soovime ellu viia veel põnevamaid ja jahmatama panevaid koosviibimisi, mis tooks rutiinsesse argiellu rohkem särtsu ja naeru.

Minu jõulusoov on juba osaliselt täitunud, maa on valge ja lumememm ehitatud, nüüd tuleb veel oodata suusaradu ning uisuväljakut. Lihtsuses peitub võlu, võta aeg maha, tee perega piparkooke ning naudi nendega koosolemist!

 

Pilleliis Leemet

Kärla PK õpilasesinduse president

Hea koolipere

Kooliaastast on ootamatult pool läbi saamas. Algus on olnud nii mõneski mõttes põnev ja uuenduslik. Meiega on liitunud uued inimesed, tänu kellele on kooli lisandunud elevust ning ootusärevust.

Mul on olnud suur au olla meie kooli õpilasesinduse president. Oleme koos teinud mitmeid uusi, toredaid ning meeldejäävaid üritusi. Nii mõnigi on olnud väljakutseid pakkuv ja andnud meile kaasa väärtusliku koostöö- ja kogemustepagasi. Selle ajaga on koolimaja saanud väga armsaks, kuna oleme siin veetnud mitmeid tunde arutades, planeerides ning mõeldes, kuidas ja mida teha paremini. Järgmisel poolaastal soovime ellu viia veel põnevamaid ja jahmatama panevaid koosviibimisi, mis tooks rutiinsesse argiellu rohkem särtsu ja naeru.

Minu jõulusoov on juba osaliselt täitunud, maa on valge ja lumememm ehitatud, nüüd tuleb veel oodata suusaradu ning uisuväljakut. Lihtsuses peitub võlu, võta aeg maha, tee perega piparkooke ning naudi nendega koosolemist!

 

Pilleliis Leemet

Kärla PK õpilasesinduse president