Meie lood

ÕE presidendi advenditervitus 03. detsember LL


Armas koolipere

Esimene poolaasta on möödunud kui linnulennul. See on kindlasti olnud üks kiiremaid ning töörohkemaid aegu. Meie töökad õpetajad ja õpilased - kõik on panustanud koolielu paremaks muutmisel, et meie kool oleks just selline mõnus paik nagu see on praegu.

Olla õpilasesinduse president pole olnud küll kõige kergem, kuid kindlasti on see olnud seikluste rikas. Olen saanud koostööd teha paljude erinevate inimestega, mis on mulle palju uusi kogemusi juurde toonud. Uued koostehtud üritused on teinud meie õpilasesindust lähedasemaks ja kokkuhoidvamaks. Meile meeldib tekitada põnevust nii väiksematele kui ka suurematele. Järgmise aasta eesmärgiks oleme seadnud endale korraldada ühiseid üritusi, mis jääksid ka edaspidi korduma.

Meie koolimaja on täis vägagi südamlikke ja toredaid inimesi kui neid natukenegi tundma õppida. Suhtleme ja hoiame üksteisest, et pühade aeg oleks täis rõõmu ja armastust!

Kaunist advendiaega soovides

Helena-Karmen Saar

Õpilasesinduse president

Armas koolipere

Esimene poolaasta on möödunud kui linnulennul. See on kindlasti olnud üks kiiremaid ning töörohkemaid aegu. Meie töökad õpetajad ja õpilased - kõik on panustanud koolielu paremaks muutmisel, et meie kool oleks just selline mõnus paik nagu see on praegu.

Olla õpilasesinduse president pole olnud küll kõige kergem, kuid kindlasti on see olnud seikluste rikas. Olen saanud koostööd teha paljude erinevate inimestega, mis on mulle palju uusi kogemusi juurde toonud. Uued koostehtud üritused on teinud meie õpilasesindust lähedasemaks ja kokkuhoidvamaks. Meile meeldib tekitada põnevust nii väiksematele kui ka suurematele. Järgmise aasta eesmärgiks oleme seadnud endale korraldada ühiseid üritusi, mis jääksid ka edaspidi korduma.

Meie koolimaja on täis vägagi südamlikke ja toredaid inimesi kui neid natukenegi tundma õppida. Suhtleme ja hoiame üksteisest, et pühade aeg oleks täis rõõmu ja armastust!

Kaunist advendiaega soovides

Helena-Karmen Saar

Õpilasesinduse president