Õpetajate päev 17. oktoober LL

Meie kool tähistas õpetajate päeva 6. oktoobril.

Hommik algas sellega, et 9. klassi õpilased esitasid kava, kus nad olid riietunud agentideks ja nende soov oli kooli dokumendid läbi vaadata, veendumaks, et õpetajad millegi kahtlasega ei tegeleks.

9. klassi peaagent Gert-Marol Kuris ja õppejuht Maiu Raun allkirjastasid dokumendi, kus oli kirjas, et õpilased võivad anda õpetajate asemel tunde.

Peale seda saatsid 9. klassi õpilased õpetajad koolist ära, GoodKaarma seebitallu seepi valmistama.

Kooli päev läks agentide juhtimisel rahulikult ja 9. klassi õpilased proovisid õpetajatööd.

Õpilaste meeleolud olid rõõmsad, kuid mõnele õpilasele pidi siiski meenutama, et ka täna kehtib kooli kodukord.

Peale tunde andsid üheksandikud rõõmuga võimu õpetajatele tagasi, saades aru, et agendi töö on palju lõbusam.

Marileen Seli ja Emilia Ait

9. klass

Pildigalerii leiad SIIT

Meie kool tähistas õpetajate päeva 6. oktoobril.

Marileen Seli ja Emilia Ait

9. klass