Õpilasesinduste kohtumine Kärlal 13. detsember LL

Kolmapäeval, 5. detsembril, toimus kolme naaberkooli õpilasesinduste tutvumisõhtu, kust võtsid osa Lümanda, Kärla ja Salme kooli esindused. Seekord jõudis võõrustamise järg Kärla Põhikooli kätte.

Plaanis oli korraldada majatuur, mõned mängud ja ka väike puhkepaus vahepalaga. Eeltöö ürituse läbiviimseks algas mõned päevad varem.

Kui kell 15:00 koolitunnid lõppesid, siis alustasime ettevalmistustega. Harjutati maja ringkäigu jaoks, seati valmis mängud ja ruumid külaliste vastu võtmiseks. Kell 16:00 saabusid juba esimesed huvilised Salmelt. Veidi hiljem ühines ka Lümanda. Kohe esimese asjana registreeriti ennast vastuvõtulauas, kus toimus ka kolme erinevasse meeskonda jaotamine, mille järgi mängud ühiselt sooritati. Seejärel tegime algust ekskursiooniga koolimajas, millele järgnes lõbus elektrooniline teadmiste kontroll nähtu kohta Kahooti keskkonnas.  Mängude läbiviimiseks saime inspiratsiooni telesaatest ,,Suur mängude õhtu”. Mängisime Bränditundjat, Kuulsaid kuubikuid ja 4 tähte. Kõik mängud läksid rahvale peale ja huvijuhi sõnul said teised juhendajad juurde palju huvitavaid ideid tänu nendele mängudele.

Kuna aega oli meil kokku 3 tundi, siis tegime vahele pausi kehakinnitamiseks, kostitasime külalisi pirukate ja piparkookidega. Ühine maiustuste krõbistamine pani kõigil silmad särama ning nüüd oli paras hetk ühendada jõud koolimaja kaunistamiseks. Tulemus sai imetlusväärne. Kärla kool on jõulurüüs. Aitäh headele abilistele!

Finišijoon juba paistmas, mängisime viimased mängud ja jagasime välja ka autasud mängude võitjatele. Selleks olid kooli sümboolikaga helkurid ja pastakad. Juhendajatele veel kommipakid. Ka meile jagati hulgaliselt maiustusi ja häid emotsioone.

Õhtu kujunes meeldejäävaks ja õhkkond oli rõõmsameelne. Nüüd on kindel, et Kärla ÕE on suuteline üritusi korraldama nii, et pärast on, mida meenutada. Olen uhke selle üle, mida tegime ja järgmine kord siis näeme juba Lümandas.

Kelly Grahv

9. klass

Vaata suurt pildigaleriid siit: https://photos.google.com/share/AF1QipPkpgrZArUr88-S3mNw_aGIvLptpyXirZpyLLySL3rdG2G0ukY2AsQsA9pA3c4fsQ?key=eFltTkJWM0tjYXlGd3p0dUNDWHM4MTk3ZnFWcEx3

Kelly Grahv