Osalesime filmifestivalil Horisont 18. aprill LL

06. aprillil käis filmiringi esindus koosseisus Janette Jaansalu, Eliise Kirs, Nora Lisell Põld ja juhendaja Morten Mägi Ravn Paides filmifestivalil Horisont, mida korraldas Paide gümnaasium. Esitlesime seal oma loodud filmi "Karm reaalsus". Festivalil osales palju kogenud noori filmitegijaid ja ka meie moodi algajaid. Päev oli pikk ja väsitav, kuid lõbus ning saime vaadata palju lahedaid ja omapäraseid filme. Nägime, kuhu on vaja areneda ja mida selle saavutamiseks on vaja teha. Toimus arutelu rasketes oludes filmise ja filmi tegemise osas. Seekord me oma filmiga ei pääsenud küll esikolmikusse, kuid saime toreda ja mälestusterikka kogemuse osalisteks. Kõik festivalil osalejad said kaasa kinkepakikese, milles oli tänukiri ja ligipääs montaažikursusele.

Eliise Kirs 9. kl

Filmiringi õpilane