Pime aeg paneb liikluskäitumisele mõtlema 02. november LL

Täna, 2.novembri hämaral sügishommikul kutsusime oma koolibusside juhid tuppa, et rääkida lastele liikluskäitumisest. Muhedad ja lahked bussijuhid Aivar ja Reinis selgitasid õpilastele, kuidas bussis viisakalt käituda, miks on vaja turvavöö kinnitada ja milline on ohutu bussist väljumine. Kõik tublid õpilased said kiita ja kes tundis end ära mõne ebaviisaka käitumise taga, sai ilmselt ka oma südametunnistusele koputada.

Külla kutsusime ka piirkonnapolitseinikud Kaidi Kase ja Meelis Juhandi. Nad tegid lastele näitlikult selgeks, kui ohtlikud on lahtised esemed sõidukis, sealhulgas kergekaaluline nutitelefon. Mis juhtub õnnetuse hetkel kinnitamata turvavööga reisijaga ning miks ikkagi on vaja helkurit kanda ja ise ennast nähtavaks teha.

Loodame, et kõik õpetussõnad ja varasemalt kooli poolt õpilastele kingitud helkurid täidavad oma eesmärki ja pime aeg möödub ohutult! Esimese klassi õpilastele saatis täna helkurilisa veel OÜ Javicar.

Hommik mõeldes liikluskäitumisele ja ohutusele GALERII

Laidi Lindau

Meediaringi juhendaja