Meie lood

Saagem tuttavaks õpetaja Eben Rauchiga 14. september LL


Alanud õppeaastal on liitunud meie kooliperega Austraaliast pärit inglise keele õpetaja Eben Rauch. Õpetaja Eben tutvustab ennast nii:

Minu ülikooliõpingud algasid õppega liikumise ja sporditeaduse ning toitumise alal. Töötades peamiselt neuroloogilise rehabilitatsiooni valdkonnas, tundsin suurt huvi neuroloogilisel tasemel õppimise ja arengu progressiivsete teooriate vastu. Minu edasised õpingud jätkusid algõppe pedagoogika alal.

Pärast eestlasest abikaasaga Euroopasse kolimist spetsialiseerusin ESL-i (inglise keel kui teine ​​keel) õpetamisele. Hispaanias Sevillas erakolledžis töötades õppisin TPRS-i (Teaching Proficiency through Reading and Stories) õpetamise meetodit. Meetod hõlmab ja ühendab paljusid progressiivseid õpistrateegiaid. See on õpilastele tõhus ja kaasahaarav, õpetades kiiresti suhtlema ja mõistma ning võimaldab samal ajal protsessi nautida.

Vabal ajal meeldib mulle nautida loodust ja olla aktiivne nii füüsiliselt kui vaimselt. Ootan väga oma uut teekonda Eestis Kärlal ja oma eesti keele oskuse parandamist.

 

Põnevat kooliaastat kogu meie kooliperele!

Alanud õppeaastal on liitunud meie kooliperega Austraaliast pärit inglise keele õpetaja Eben Rauch. Õpetaja Eben tutvustab ennast nii:

Minu ülikooliõpingud algasid õppega liikumise ja sporditeaduse ning toitumise alal. Töötades peamiselt neuroloogilise rehabilitatsiooni valdkonnas, tundsin suurt huvi neuroloogilisel tasemel õppimise ja arengu progressiivsete teooriate vastu. Minu edasised õpingud jätkusid algõppe pedagoogika alal.

Pärast eestlasest abikaasaga Euroopasse kolimist spetsialiseerusin ESL-i (inglise keel kui teine ​​keel) õpetamisele. Hispaanias Sevillas erakolledžis töötades õppisin TPRS-i (Teaching Proficiency through Reading and Stories) õpetamise meetodit. Meetod hõlmab ja ühendab paljusid progressiivseid õpistrateegiaid. See on õpilastele tõhus ja kaasahaarav, õpetades kiiresti suhtlema ja mõistma ning võimaldab samal ajal protsessi nautida.

Vabal ajal meeldib mulle nautida loodust ja olla aktiivne nii füüsiliselt kui vaimselt. Ootan väga oma uut teekonda Eestis Kärlal ja oma eesti keele oskuse parandamist.

 

Põnevat kooliaastat kogu meie kooliperele!