Meie lood

Sügismeeleoluga täidetud etlejate konkurss 09. november LL


Nagu igal aastal, toimus ka sel sügisel meie koolis etlejate konkurss.

Kirjanduse tundide ajal käisid õpilased raamatukogus endale meelepärast luuletust valimas. Luuletused õpiti ilmekalt pähe ning kõik olid valmis seda klassi ees esitama. Osalejad olid tublid, aga klassis olev kohtunike paneel valis välja mõned parimad, kellel oli võimalus esineda etlejate konkursi finaalis.

5. novembril toimuski kooli aulas sügismeeleoluga täidetud finaalvõistlus. Kõigil oli närv sees, aga oma luuletus esitati ilusasti ära.

Järgmisel päeval oli finaalis osalejatel taaskord pinge peal, kuna öeldi välja oma vanuseklassi parimad ning Grand Prix võitja. Samuti oli ka neid, keda šürii tunnustas eripreemiatega: Sten Martin Kuuskor, Lisandra Roos, Emmariin Roos, Laurete Avik, Mattias Pildre, Biibeli Lember, Õnne Ingel Lember ning Johanna Väli.

Kõige noorematest võttis võidu Romet Rahnel, teise vanuseastme võitja on aga Rosette Leemet ning vanema vanuserühma võidu sai Lisandra Tamm. Grand Prixi sai aga Eliise Kirs, kes esitas omaloomingulise luuletuse ka kogu koolile.

Kogu võistlus oli tore ja kõik osalejad olid tublid ning kindlasti jääb see konkurss kõigile pikalt meelde.

 

Eliise Kirs

7. kl

 

Siit näed fotogaleriid, mille pildistas fotoringi õpilane Marileen Seli

Nagu igal aastal, toimus ka sel sügisel meie koolis etlejate konkurss.

Kirjanduse tundide ajal käisid õpilased raamatukogus endale meelepärast luuletust valimas. Luuletused õpiti ilmekalt pähe ning kõik olid valmis seda klassi ees esitama. Osalejad olid tublid, aga klassis olev kohtunike paneel valis välja mõned parimad, kellel oli võimalus esineda etlejate konkursi finaalis.

5. novembril toimuski kooli aulas sügismeeleoluga täidetud finaalvõistlus. Kõigil oli närv sees, aga oma luuletus esitati ilusasti ära.

Järgmisel päeval oli finaalis osalejatel taaskord pinge peal, kuna öeldi välja oma vanuseklassi parimad ning Grand Prix võitja. Samuti oli ka neid, keda šürii tunnustas eripreemiatega: Sten Martin Kuuskor, Lisandra Roos, Emmariin Roos, Laurete Avik, Mattias Pildre, Biibeli Lember, Õnne Ingel Lember ning Johanna Väli.

Kõige noorematest võttis võidu Romet Rahnel, teise vanuseastme võitja on aga Rosette Leemet ning vanema vanuserühma võidu sai Lisandra Tamm. Grand Prixi sai aga Eliise Kirs, kes esitas omaloomingulise luuletuse ka kogu koolile.

Kogu võistlus oli tore ja kõik osalejad olid tublid ning kindlasti jääb see konkurss kõigile pikalt meelde.

 

Eliise Kirs

7. kl

 

Siit näed fotogaleriid, mille pildistas fotoringi õpilane Marileen Seli