Toidupakkide jagamine 26. märts LL

Anname teada, et 31. märtsil ja 1. aprillil väljastab Kärla Kauplus Kärla Põhikooli õpilastele koti toiduainetega. Toidukott on õpilasele arvestatud distantsõppel oldud perioodi eest kuni 31. märtsini.

Toiduainete valik on paigutatud paberkotti, mis on üpris mahukas ja kaalult raske ning seetõttu lapsele koju viimiseks ülejõukäiv. Palume lapsevanemal toidukotile ise kauplusesse järgi minna, et vältida toiduainete või koti purunemist.

Kauplus on avatud nii kolmapäeval 31.03 kui ka neljapäeval 1.04 kell 9-19.

Kauplus on avatud nii kolmapäeval 31.03 kui ka neljapäeval 1.04 kell 9-19.