Meie lood

TORE aitas otsida tänulikkuse tunnet 19. detsember LL


On imeline jõuluaeg. See on hea aeg teha paus igapäeva rutus ja võtta hetk enda sisse vaatamiseks. Olla tänulik. Mille üle?

Just selle üle aitasime 16. detsembril mõtiskleda 1., 2., ja 3. A klassi õpilastel, viies läbi TORE tänulikkuse tunni neis klassides.

Läbi mängu õppisid lapsed märkama enda ümber head ja Vaikuseminutite tänulikkuse harjutus aitas lapsel leida üles tänulikkuse tunne. Tunnis läbi proovitud imelihtsad abimehed saaksid olla lapse igapäevased tööriistad enda päeva ilusamaks muutmisel. Selleks võib võtta vaid paar minutit enne teki alla pugemist, et vaadata päevale tagasi ja leida üles need tillukesed hetked, mille üle olla tänulik.

TORE tunnis kirjutas iga laps oma tunde paberile ja meisterdas tänulikkuse lille. Endast otsivad tänulikkust ka kõik teised klassid meie koolis ja koolimaja seinad saavad jõuluks kaunistatud armsa tänulikkuse galeriiga. Sama tegevust tehti meie koolis juba eelmisel aastal ja rõõm on tõdeda, et sel aastal leidsid lapsed palju kiiremini endast üles tänulikkuse tunde.

 

Tiina Saare ja Laidi Lindau

TORE juhendajad

 

Pildigalerii leiad SIIT

On imeline jõuluaeg. See on hea aeg teha paus igapäeva rutus ja võtta hetk enda sisse vaatamiseks. Olla tänulik. Mille üle?

Just selle üle aitasime 16. detsembril mõtiskleda 1., 2., ja 3. A klassi õpilastel, viies läbi TORE tänulikkuse tunni neis klassides.

Läbi mängu õppisid lapsed märkama enda ümber head ja Vaikuseminutite tänulikkuse harjutus aitas lapsel leida üles tänulikkuse tunne. Tunnis läbi proovitud imelihtsad abimehed saaksid olla lapse igapäevased tööriistad enda päeva ilusamaks muutmisel. Selleks võib võtta vaid paar minutit enne teki alla pugemist, et vaadata päevale tagasi ja leida üles need tillukesed hetked, mille üle olla tänulik.

TORE tunnis kirjutas iga laps oma tunde paberile ja meisterdas tänulikkuse lille. Endast otsivad tänulikkust ka kõik teised klassid meie koolis ja koolimaja seinad saavad jõuluks kaunistatud armsa tänulikkuse galeriiga. Sama tegevust tehti meie koolis juba eelmisel aastal ja rõõm on tõdeda, et sel aastal leidsid lapsed palju kiiremini endast üles tänulikkuse tunde.

 

Tiina Saare ja Laidi Lindau

TORE juhendajad

 

Pildigalerii leiad SIIT