Our stories

Suurõppus Ussisõnad tõi reservväelased Kärla kooli 26. September LL


25. septembril külastasid meie kooli suurõppuse Ussisõnad raames maakaitserühmade reservväelased, eesmärgiga tutvustada noortele sõduri elu. Õpilased said uudistada nende varustust, proovida kui rasket koormat rakmetega seljas peab kandma. Paljud õpilased nägid esimest korda nii lähedalt tulirelva. Põnevust pakkus sõjamasinas ringi uudistamine - nii kastis kui kabiiinis. 

Pildigalerii avaneb SIIT

25. septembril külastasid meie kooli suurõppuse Ussisõnad raames maakaitserühmade reservväelased, eesmärgiga tutvustada noortele sõduri elu. Õpilased said uudistada nende varustust, proovida kui rasket koormat rakmetega seljas peab kandma. Paljud õpilased nägid esimest korda nii lähedalt tulirelva. Põnevust pakkus sõjamasinas ringi uudistamine - nii kastis kui kabiiinis. 

Pildigalerii avaneb SIIT