Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad

Ametikoht
 

Anne Tõru

Matemaatika
+372 4542085
annet@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - 7. tund matemaatika

Maret Arge

Inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, kehaline kasvatus
+372 4542085
maret.arge@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - 8. tund ühiskonnaõpetus
K - 7. tund inimeseõpetus

Ene Heinmets

Eesti keel ja kirjandus
+372 4542085
ene.heinmets@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - 8. tund

Jaanika Kask

Ajalugu
jaanika.kask@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - 8. tund

Anna Adamson

Vene keel
+372 4542085
anna.adamson@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - 7. tund
N - 7. tund

Reene Kanemägi

Loodusained, keemia
+372 4542085
reene.kanemagi@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - 7. tund

Marika Paas

Füüsika
+372 4542085
marika.paas@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N - 8. tund

Hetkel on lehel 0 kasutajat.