Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad

Ametikoht
 

Anne Tõru

Matemaatika
+372 4542030
anne.toru@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K - kell 11.15-11.45

Morten Mägi Ravn

Inglise keel
+372 4542030
morten.ravn@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K - kell 11.15-11.45

Maret Arge

Inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, pikapäevarühma õpetaja
+372 4542030
maret.arge@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - kell 11.15-11.45

Ene Heinmets

Eesti keel ja kirjandus
+372 4542030
ene.heinmets@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - kell 11.15-11.45

Toomas Mägi

Ajalugu
+372 4542030
toomas.magi@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K - kell 11.15-11.45

Anna Adamson

Vene keel
+372 4542030
anna.adamson@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - kell 11.15-11.45

Tiina Metsmaa

Loodusõpetus, keemia, geograafia
+372 4542030
tiina.metsmaa@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N - kell 11.15-11.45

Marika Paas

Füüsika
+372 4542030
marika.paas@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - kell 11.15-11.45

Hetkel on lehel 0 kasutajat.