Jukude ja Mannide ristimine 07. oktoober LL

9. klass otsustas ellu viia traditsiooni, et sügisel võetakse 5. klassi õpilased vastu suuremate õpilaste seltskonda.

Katsed toimusid Kärla terviserajal. 5. klassi õpilased jagasime pooleks, et teha kaks gruppi. Üks grupp läks jõusaali muskleid näitama ja teine grupp jahu seest küüslauku otsima. Grupid läbisid ka õudustetoa ja suusaraja. Kui katsed said tehtud, pidid nad andma 9. klassile vande, et nendest saaks Jukud ja Mannid. Lõpetuseks jõid viiendikud tomatikalja ja sõid vürtsikat kooki.

Päeva lõpuks läbisid viiendikud katsed vääriliselt ja kasvasid silmnähtavalt suuremaks.

Egrt Villak ja Mihkle Johannes Uustal 9. klassist

Lõbus pildigalerii SIIN