Kodanikuhariduse programm "Minu Riik" viis üheksandikud pealinna 16. jaanuar LL

13.01.2020 käisid Kärla, Muhu ja Orissaare koolide 9. klasside õpilased Tallinnas õppereisil. Õppekäik toimus kodanikuhariduse programmi „Minu Riik“ raames. Hommikul kell  9.30  olime Tallinnas, Pika Hermanni juures, kus ootas meid giid.  Esmalt külastasime Stenbocki maja, kus tehti meile ringkäik, räägiti maja ajaloost ja ministritest. Peale seda suundusime Toompeale, riigikogu istungitesaali. Seal räägiti meile riigikogu tööst.  Põhjalikuma ülevaate parlamendi ja fraktsioonide tööst ning Eestis toimuvast andis meile Helle-Moonika Helme. Toimus ka viktoriin Eesti Vabariigist, mis meile ei olnud raske. Päeva lõpetas RMK Tallinna kontori külastus ja kohtumine sealsete spetsialistidega. Oli õpetlik ja sisukas päev.

Karl-Reedik Mändar ja Glen Voojärv

9. klassist