Kodutütarde ja noorkotkaste sündmusest 02. detsember KPK

Eelmisel reedel, 23. novembril korraldas Kärla rühm suurejoonelise Saaremaa kodutütarde ja noorkotkaste Omaloomingupäeva, kus tunnustati silmapaistvaid noori, esitati enda rühma kavasid (tants, laul, luuletus, näidend või mäng) ja nauditi põnevaid seltskonnamänge. Kokku osales 12 rühma üle Saaremaa (ligi 300 inimest) ja selle aasta teemaks oli 100.
Kärla rühma silmapaistvaks nooreks tunnustati Annika Suurna ( 9. klassi õpilane ja kodutütarde rühmajuht).
Kärla kavaks oli näidend "Eesti ajalugu läbi 100 aasta", autoriteks oli Annika Suurna ja Karis Kivi.  Näidend esitatakse peagi ka kooliperele.
Reipa meeleolu tekitasid pantomiimid (Rose-Marin Luks ja Gertrud Lend), kes rõõmustasid ja suunasid külalisi. Õhtut juhtisid Jaak ja Toomas Torri ning toitlustust pakkus Burger Primo.

Juhendajad Jaak Torri ja Maris Õispuu tänavad Kärla Põhikooli, Kärla Rahvamaja, Saaremaa Malevat ja lapsevanemaid meeldiva koostöö eest. Suure tänu on väärt Kärla rühma kodutütred ja noorkotkad, kes said suurepäraselt hakkama ürituse organiseerimisega ja näidendi teostamisega.

Aitäh! : Annika Suurna, Karis Kivi, Anete Antsaar, Sessely Järvalt, Annika Kuuskor, Elisabeth Käspre, Maria-Liis Laur, Pilleliis Leemet, Helena-Karmen Saar, Gertrud Lend, Laura, Leppik, Liisi Leppik, Rose-Marin Luks, Dareyan Pähn, Sandra Tiirik, Eva Sõmmer, Karl-Mathias Pihl, Toomas Torri, Rainer Raun, Märten Soon, Robert Luks, Karl Kivi, Aleksander Kukkur.

Maris Õispuu
Kärla kodutütarde noortejuht

Pildid aadressil: https://photos.google.com/share/AF1QipNumzBYQU5He0Kkg0uwlDoyESvAkQRF5HKK418eekMRyej6JcwAlOs62ivpN3onlg?key=cFhoOXl3MVFNQXJZM3UyOTB3LWJCR0N0eGctUEFn

Maris Õispuu